Čtenářský list.docx (10,9 kB)

Pomůcky do 3. třídy

Penál: 3-4 ořezané tužky č. 2, pastelky - 12 kusů (včetně růžové a fialové), šroubovací lepidlo (dostanou děti ode mě - budou mít připravené 1. září na lavici), nůžky (které utřihnou čtvrtku), zvýrazňovač (na označování domácích úkolů), guma, pravítko (délka 15 cm), 2 funkční pera (podle vašeho uvážení 2 náhradní bombičky), fungující mikrotužka, ve druhém pololetí kružítko, ale to včas upozorním.

TV – textilní sáček na cvičební úbor: tričko, kraťasy, vhodná obuv do tělocvičny, popřípadě vhodné oblečení na ven

VV – klasický kufřík, ubrus na lavici, zástěrka/triko, molitanová houbička na nádobí, voskovky, tempery - 12 barev, paletka na míchání barev, vodovky, hadřík, kelímek na vodu s dírkou, 2 ploché štětce velikosti 8 a 12, 2 kulaté štětce velikosti 8 a 12 - věřím, že většinu věcí máte ze 2. třídy.

Dále budou děti potřebovat: přezůvky, nezapomeňte na zámeček a klíček ke skříňce, pokud děti chtějí, tak polštářek na židličku - pod zadeček nebo si ve třídě můžou vzít kobereček.   :o)

Postupně jak děti budou nosit domů- prosím obalovat všechny sešity a učebnice - nejdéle do 11. září!!!

Všechny věci mít nejdéle do 11. září!!!

Nezapomeňte si zařídit školní jídelnu.

Nezapomeňte si zařídit školní družinu (zápis).

Těším se na vás!

Děkuji a přeji pevné nervy, ať všichni zškolní rok zvládneme.     :o)

MP